روشهای ارسال محصول در ایکا کامپیوتر 

ارسال با پیک (رایگان)

در این روش که مخصوص شهر های استان گیلان  می باشد و در بازه های زمانی  08:00 صبح تا 21:00 شب می باشد و بسته به زمان خرید شما در یکی از این بازه زمانی نوشته شده با هماهنگی شما ، ارسال خواهد شد  .

در این روش محصول شما در بازه زمانی حداقل 4 ساعت ارسال خواهد شد .

 

تحویل درب فروشگاه (رایگان)

تحویل درب فروشگاه : در این روش میتوانید سفارش را درب یکی از فروشگاه های ایکا کامپیوتر  تحویل بگیرید و هیچگونه هزینه ای ندارد.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

ارسال با شرکت تیپاکس (پس کرایه)

تیپاکس : در این روش سفارشات تا  ساعت 17 در همان روز پردازش شده و ارسال می شوند و بعد از این ساعت در فردای کار همان روز انجام میشود. زمان تقریبی سفارش بر اساس محدوده جغرافیایی بین 24 تا 72 ساعت است ،هزینه این نوع سفارش بسته به وزن و مقصد سفارش متغیر بوده وبه صورت پسکرایه میباشد. 

 

ارسال با باربری (کرایه در مقصد)

در این روش سفارشات تا ساعت 18 در همان روز پردازش شده و به باربری تحویل داده میشود و بعد از این ساعت در فردای کاری همان روز تحویل باربری داده میشود. زمان تقریبی با توجه به محدوده جغرافیایی متغیر است و هزینه ارسال تا باربری رایگان می باشد  و هزینه ارسال تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد . 

پایانه مسافربری و ترمینال (کرایه در مقصد)

 در این  روش سفارشات تا ساعت 19  پردازش شده و به ترمینال مورد نظر تحویل داده میشود و سفارشات بعد از این ساعت در فردای کاری همان روز انجام میشود.  زمان تقریبی بر اساس محدوده جغرافیایی بین 12 تا 24 ساعت است و هزینه ارسال تا ترمینال رایگان می باشد و هزینه ارسال تا مقصد به صورت پسکرایه می باشد .

شرکت پست به صورت پیشتار 

(پیش کرایه /کرایه درمقصد /رایگان )

در این روش سفارشات انلاین شهرستان تا ساعت15(شنبه تا چهارشنبه) و ساعت 12 (پنجشنبه )پردازش شده و در همان روز جهت ارسال به شرکت پست تحویل داده میشود و بعد از این ساعت در فردای کاری همان روز انجام میگیرد هزینه این نوع سفارش تا وزن 2 کیلو 25.000 تومان می باشد .