کمپانی AcBel از سال 1983 و در زمینه تجهیزات الکترونیکی، آغاز به کار نمود که تا کنون و با تکیه بر تجارب گذشته و استفاده از کارشناسان حرفه ای ، توانسته است در دنیای منابع تغذیه سوئیچینگ دارای نام و اعتبار ممتازی باشد. کمپانی AcBel بیشتر به صورت OEM فعالیت می کند.
کمپانی AcBel از سال 1983 و در زمینه تجهیزات الکترونیکی، آغاز به کار نمود که تا کنون و با تکیه بر تجارب گذشته و استفاده از کارشناسان حرفه ای ، توانسته است در دنیای منابع تغذیه سوئیچینگ دارای نام و اعتبار ممتازی باشد. کمپانی AcBel بیشتر به صورت OEM فعالیت می کند

فعالیت های OEM (اخذ سفارش برای تولید محصول با نام و مارک سفارش دهنده) این کمپانی بسیار بیشتر از فعالیت های مارکتینگ آن ، در بازار جهانی موفق بوده است. در این زمینه لازم به یادآوری است که کمپانی AcBel سازنده و طراح اصلی پاور در برخی از مدل پاور های برندهای Asus, Chieftec, Coba, Cooler Master, Gigabyte, Lian Li, Thermaltake, … می باشد که با نگاهی به برندهای مذکور، متوجه موفقیت این کمپانی در زمینه فعالیت OEM خواهید شد.
AcBel که همواره نامی بزرگ در صنعت تولید منبع‌تغذيه به شمار می‌آید، تا چند سال پیش در کشورمان از اعتبار خوبی برخوردار بود تا این‌که تعداد بسیار زیادی از مدل‌های مشابه و تقلبی اين منبع‌تغذيه با نام AcBel وارد بازار ایران شد و تا حد بسیار زیاد و قابل توجهی از اعتبار این شرکت‌ در میان هوادارانش کاست.

در حال نمایش 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

مینی کیسLenovo Essential H330 Core i3-2100

تومان
✅برند مینی کیس: Lenovo
☑️مدل: Essential H330
✅پردازنده: Core i3 2100
☑️رم: 4 گیگ DDR3
✅هارد: 500 گیگ
☑️گرافیک : Intel HD

مینی کیسLenovo Essential H330 Core i3-2120t

تومان
✅برند مینی کیس : Lenovo
☑️مدل: Essential H330
✅پردازنده: Core i3 2120t
☑️رم: 4 گیگ DDR3
✅هارد: 500 گیگ
☑️گرافیک : Intel HD شر تا 1.5 گیگ

پاور مینی کیسLenovo ThinkCentre M92-M93

تومان
✅برند: ACBEL اصلی ( اختصاصی lenovo )
☑️مدلپاور مینی کیس : سری های M / P / E
☑️ توان خروجی: 240 تا 300 وات
✅استاندارد 80 پلاس برنز

پاور مینی کیس Lenovo ThinkStation E/P/M SFF

تومان
✅برند : ACBEL اصلی ( اختصاصی Lenovo )
☑️مدل پاور مینی کیس سری های M / P / E
☑️توان خروجی: 240 تا 300 وات
✅استاندارد 80 پلاس برنز