لیست محصولات این تولید کننده EVGA

EVGA

EVGA Corporation یک شرکت سخت افزاری رایانه ای آمریکایی است که کارتهای ویدیویی مبتنی بر Nvidia-GPU و همچنین مادربردهای مبتنی بر چیپست Intel تولید می کند. از سال 2010 ، این شرکت افزودن سایر اجزای رایانه را به سبد خرید خود ، از جمله لپ تاپ های بازی ، منبع تغذیه ، کولرهای مایع All-in-One ، کیس های رایانه و موش های گیمینگ ، آغاز کرده است. دفتر مرکزی آن در ژوئیه سال 1999 تاسیس شد و در Brea کالیفرنیا واقع شده است.

محصولات
محصولات EVGA شامل مادربردها ، کارتهای گرافیک (از جمله مدل های اورکلاک شده کارخانه) ، واحدهای منبع تغذیه و لوازم جانبی مربوطه می باشد. در ابتدا مادربردها محدود به طرحهای مرجع NVIDIA بودند ، اما به طرحهای غیر مرجع مبتنی بر چیپ ست های NVIDIA گسترش یافتند و پس از خروج NVIDIA از بازار مادربردها ، بر اساس چیپ ست های اینتل ساخته شدند. اولین مادربرد EVGA مبتنی بر چیپ ست اینتل X58 SLI بود که از SLI سه طرفه پشتیبانی می کند و در نوامبر 2008 اعلام شد. کارت های گرافیکی اورکلاک شده کارخانه شامل نسخه های SC ، SSC و FTW (و همچنین نسخه های ویژه KO در گذشته) بودند. محصولات دیگر مانند کولرهای اختصاصی VGA و بلوک های آب VGA نیز از EVGA در دسترس هستند.


در مارس 2009 ، EVGA X58 Classified (E759) یک برد تخصصی EVGA با تراشه NVIDIA NF200 را منتشر کرد (E760 Classified تراشه NF200 ندارد). این مادربرد مبتنی بر چیپ ست Intel X58 است که دارای بسیاری از ویژگی های اورکلاکینگ است.


در سپتامبر 2009 ، EVGA اولین مادربرد 4 طرفه دارای قابلیت SLI (عامل شکل XL-ATX) را در جهان منتشر کرد که به حداکثر چهار پردازنده گرافیکی اجازه می دهد تا با یک پیکربندی 4 طرفه SLI کار کنند. اولین واحد پردازش گرافیک که از SLI چهار طرفه پشتیبانی می کند ، EVGA GTX 285 Classified بود. پردازنده های گرافیکی جدیدتر مانند GTX 980 نیز از SLI چهار طرفه پشتیبانی می کنند. این شرکت همچنین یک مادربرد دو سوکت مبتنی بر چیپست Intel 5520 با ویژگی های اورکلاک منتشر کرده است. این مادربرد Classified SR-2 نام گذاری شده است، از پردازنده های مرکزی دو سوکت LGA 1366 مبتنی بر Xeon و SLI چهار طرفه پشتیبانی می کند. این اولین مادربرد HPTX فاکتور فرم بود.


در آگوست 2010 ، EVGA منبع تغذیه Classified SR-2 را با 1200 وات برق مداوم و 6 ریل 12 ولت آزاد کرد که هرکدام قادر به تحویل 38 A هستند.


در ماه مه 2011 ، EVGA با معرفی کولر CPU Superclock وارد بازار کولرهای بادی پردازنده شد.


در نوامبر 2013 ، EVGA اولین رایانه لوحی (تبلت) خود را با نام EVGA Tegra Note 7 در ایالات متحده منتشر كرد. این یک تبلت اندرویدی 7 اینچی است که از پردازنده Tegra 4 پشتیبانی می کند.


در ماه مه 2016 ، EVGA اولین لپ تاپ مخصوص بازی خود را با نام EVGA SC17 منتشر کرد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.